Türk Telekom (TİVİBU) Fatura Borç Sorgulama Ödeme

Kurum : TÜRK TELEKOM (TİVİBU)

KVKK Aydınlatma Metni'ni Okudum, Onaylıyorum

TİVİBU FATURA ÖDEME VE TİVİBU FATURA SORGULAMA

Türk Telekom Tivibu dünyasında onlarca fırsatları bulabilirsiniz. Biz de sizlere onlarca fatura ödeme çeşitleri arasından en güzelini sunuyoruz, online fatura ödeme ve online fatura sorgulama sitemini sizin için hazırladık.
Tivibu faturalarınızın bütün işlemlerini (Tivibu fatura sorgulama, Tivibu fatura borç öğrenme, Tivibu fatura online ödeme) ve daha fazlasını www.tumfaturaodeme.com web adresi üzerinden hızlıca yapama seçeneğini size sunuyoruz. Bütün bu işlemleri yaparken ihtiyacınız olan tek bilgi 10 haneli Tivibu abone numaranız. Abone numaranızı gösterilen yere yazdıktan sonra, fatura sorgula butonuna tıklamanız yeterli. Bu basit işlem adımlarından sonra Tivibu faturanıza ait güncel borç bilgisi ekranda görülecektir. İsteğinize bağlı olarak Tivibu faturanızı online ödeme şeklinde yapabilirsiniz. Başka bir güzel seçenek daha size sunuyoruz, Tivibu faturanızı taksitli ödeme seçeneğimizde mevcut. Dilerseniz kredi kartınızla Tivibu faturanızı 9 taksite bölerek daha rahat bir ödeme planı da yapabilirsiniz. Online Tivibu faturanızı ödeme işleminde kullandığınız kredi kartınızı uluslararası geçerli olan 3D Secure güvenlik sistem ile koruyoruz. Aynı gün içerisinde aynı kredi kartı ile 10 adet Tivibu faturası online ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
NEDEN www.tumfaturaodeme.com 

Türk Telekom Tivibu faturalarınızı kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde tüm fatura işlemlerini gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Buna ek olarak 300 farklı kurumun faturasını tek bir noktadan ödeme kolaylığını sağlayan bir fatura sorgulama ve ödeme sistemi sunuyoruz size. Aynı zaman da Tivibu faturanızın tüm işlemlerini; fatura borç sorgulama, fatura borç ödeme, Tivibu fatura borcu taksitli ödeme işlemleri tamamını ve daha fazlasını bir arada yapabileceğiniz bir sistem. 
Hatırlatma servisimizle, faturanızın son ödeme tarihinin geldiğini SMS ve E-mail ile size bildirir. Hatırlatma servisimiz faturalarınızın son ödeme tarihini unutmaz, gecikmeden dolayı fazladan ödeme yapmaktan kurtulmuş olursunuz. Böylece abone olduğunuz kurum tarafından aboneliğinize herhangi bir kısıtlama gelmesini engellemiş olursunuz. Kısıtlamalar sonucu oluşan mağduriyeti yaşamaz ve kısıtlama bedelini ödemeden de kurtulmuş olursunuz. Bu hizmetten faydalanabilmeniz için üye olmanıza gerek kalmadan sadece www.tumfaturaodeme.com adresi üzerinden daha önce abone olduğunuz faturayı bir defa ödemiş olmanız yeterlidir. Fatura bilginiz sisteme kayıt edilir ve her ödeme tarihi geldiğinde size bilgilendirme SMS’i ve E-maili gönderilir. Saat 09.00-18.30 saatleri arasında 0850 480 30 30 müşteri hizmetleri numarasını arayarak gün boyunca bilgi ve destek alabilirsiniz.
Ayrıca müşteri hizmetlerini ( 0850 480 30 30 ) arayarak Türk Telekom Tivibu fatura sorgulama, Tivibu fatura güncel borç durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Gerekli bilgi ve destek hizmeti hızlı ve doğru bir şekilde size verilecektir.